Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się
Bukovel
Termin: 2011.02.16 - 2011.02.20
Kraj: Ukraina
Kategoria: narty
Cena: 1100 zł
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Miejsce: Ukraińskie Karpaty „Bukowel”

ZOBACZ INTERAKTYWNĄ MAPA BUKOVEL

Cena na osobę: 1100zł

Cena zawiera:

    *      przejazd autokarem
    *      zakwaterowanie
    *      śniadanie
    *      karnet narciarski
    *      ubezpieczenie

Cena nie zawiera:

    *      obiadu, kolacji
    *      dodatkowe atrakcje

Dzień 1
Dojazd naszym autokarem z Lublina do miejscowości Jablunycia, zakwaterowanie w hotelu*** „Horhany”.

Dzień 2 – 3
Białe szaleństwo na trasach Bukovela oraz lodowisku.

Dzień 4
Śniadanie, jazda na nartach, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd do Polski.

Dodatkowe Atrakcje:

    *   Oprócz jazdy na nartach w jednym z najnowocześniejszych i największych ośrodków narciarskich w Środkowej Europie, Bukovel proponuję również wycieczki po Huculszczyźnie. Oferta jest adresowana także dla rodzin z dziećmi.
    *   W sercu Bukovela do dyspozycji turystów znajduje się centrum rozrywki „Buka”. Tutaj się mieści dyskoteka, bilard, kręgle, lounge/bar.
    *   Bukovel proponuje zobaczyć Karpaty z wysokości ptasiego lotu. Loty nad górskimi cyplami i wierzchołkami drzew – to całkiem nowe wrażenia. Przy odrobinie chęci można wykonać wylądowanie na jednej cypli – i jeszcze jeden nieodżałowany moment. Wycieczka trwa 20 minut, ale przy chęci są możliwe bardziej długotrwałe loty. Koszt wycieczki zależy od czasu i ilości pasażerów.
      Koszt 350zł/os – 20 minut

Co warto zabaczyć w okolicy:
Jaremcze – nazywane na wyrost „Perłą Karpat” znajduje się około 30km na północ od Bukovel’a, nad rzeką Prut i jest największym kurortem w Ukraińskich Karpatach. Atrakcją miasta są m.in. wodospady na Prucie, źródła wody mineralnej, tereny spacerowe i jarmark huculski.
Warto zobaczyć dwie zabytkowe cerkwie: Św. Jana Miłościwego z XVIII w. i Św. Michała Archanioła z XVII w., która znajduje się w Dorze, na przedmieściach Jaremczy. Zachowała się jeszcze przedwojenna zabudowa willowa, wzdłuż głównej ulicy, trochę za centrum, w kierunku Worochty. Kierując się tą drogą dojedziemy do jarmarku huculskiego. Przejeżdżając przez most na Prucie, a potem przez tory kolejowe, dojedziemy do wodospadów oraz karczmy „Huculszczyzna” i restauracji „Grażda”. Obie warte są odwiedzenia.
Tatarów – wieś znana ze znakomitego mikroklimatu. Nazwa upamiętnia Tatarkę, która została zamordowana przez Hucułów, po tym, jak odłączyła się od swoich podczas najazdu na te ziemie.
Worochta – jest to jedna z najbardziej znanych wsi huculskich. Wjeżdżając do Worochty warto zatrzymać się przy wiaduktach kolejowych. Wzniesione na przełomie XIX i XX w. są wraz z całą linią kolejową arcydziełem sztuki inżynierskiej. Zwiedzanie wsi najlepiej zacząć od centrum. Po lewej stronie znajduje się zabytkowy budynek dworca kolejowego, powyżej, nad torami, dawny kościół polski. Na pobliskim cmentarzu zachowało się sporo przedwojennych nagrobków. Warte zobaczenia są również dwie cerkwie greko-katolickie, szczególnie drewniana z XVIII w. pod wezwaniem Narodzenia Maryi Panny.
Przełęcz Legionów – to przełęcz w głównym grzbiecie Gorganów, zwana także Rogodze Wielkie, która wznosi się na wysokość 1110m. Z przełęczy w kierunku wschodnim odsłaniają się widoki na grupę: Doboszanki, Syniaka i Chomiaka. Na południu widać Połoninę Czarną. To właśnie tu, przez Przełęcz Legionów i Rafajłową (dziś Bystrycja), Polska II Brygada Legionów szła na front wschodnio-beskidzki, walcząc przeciwko wojskom rosyjskim.

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl