Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3

 

 

 

 

Prezenty na każdą okazję! 


zapisz się wypisz się
Wyprawa Szwecja 7 dni
Kraj: Szwecja
Kategoria: quady, samochody terenowe, skutery sniezne, narty
Cena: 2295 Euro/os.
wynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadówwynajem quadów

Ekscytująca wyprawa skuterami śnieżnymi w Laponii. Uczestnicy mogą zasmakować sportów motorowych i życia skandynawskiego. Każdego dnia czeka inna trasa i nowe wyzwania.
Śnieg, niewiarygodna przestrzeń i szalona zabawa na skuterach śnieżnych.

 

Program wyprawy:

I dzień – Przylot do Szwecji. Na lotnisku spotkanie z naszym instruktorem i omówienie zasad bezpiecznego poruszania się skuterami. Każdy uczestnik otrzymuje ciepłą odzież
Po przeszkoleniu wsiadamy na skutery i udajemy się do hotelu (ok 45 minut). Po dotarciu na miejsce zakwaterowanie i kolacja.

II dzień – Po śniadaniu udajemy się na Snow Safari. Poruszamy się przez lasy, zamarznięte jeziora i bagna podziwiając piękne krajobrazy Laponii. W trakcie wyprawy przerwa na obiad. Powrót do hotelu późnym popołudniem. Odpoczynek w saunie i jacuzzi. Po kolacji czas wolny.

III dzień – Po śniadaniu wyprawa skuterami śnieżnymi z dodatkowymi atrakcjami: łowieniem ryb podlodowym oraz nauką  rozpalania ognia w trudnych warunkach. Po powrocie do hotelu kolacji i czas wolny. Możliwość korzystania z sauny i jacuzzi.

IV dzień – Po wczesnym śniadaniu wyruszamy na wyprawę skuterami śnieżnymi w góry Lapland. Obiad w przerwie wyprawy. Późnym popołudniem przyjeżdżamy do Saxnas, gdzie jesteśmy zakwaterowani w hotelu. Po kolacji odpoczynek w saunie lub na basenie.

V dzień – Po śniadaniu jazda skuterami w rejonie Saxnas. Obiad w plenerze. Powrót w godzinach późno wieczornych. Po kolacji impreza na basenie.

VI dzień – Po śniadaniu wyjazd na skuterach w kierunku miejscowości Wilhelmina. Po przyjeździe do hotelu transfer busem do Krontjarn, gdzie czekają atrakcje w postaci sauny, kolacji w teepee.
 
VII dzień –  Po śniadaniu zakończenie wyprawy. Transfer na lotnisko. Podroż do Polski.

 

Cena całkowita:

* 2340 euro /os.
Wyprawa 4 dni na skuterach śnieżnych i 1 dzień jazdy na lodzie samochodem, quadem.

* 2295 euro /os.

Cena zawiera:
- noclegi
- pełnie wyżywienie
- wyprawy skuterami śnieżnymi (1 osoba/1skuter)
- paliwo do skuterów
- ciepłą odzież ochronną
- opiekę instruktora- przewodnika
- korzystanie z sauny, jacuzzi
- fotorelację z wyprawy


Cena nie zawiera:
- ubezpieczenia KL i NNW (możliwość wykupienia na życzenie)
- biletów lotniczych (ok 1200 zł Warszawa- Sztokholm- Wilhelmina – Sztokholm – Warszawa)

Dodatkowe Atrakcje:

Główną atrakcją Szwecji są tysiące kilometrów śnieżnych autostrad.

Dla miłośników mocnych wrażeń proponujemy jazdę samochodem osobowym lub quadem po zamarzniętym jeziorze! Adrenalina gwarantowana!

imprezy integracyjne
imprezy integracyjne quady przyczepy24.pl imprezy dla firm skutery śnieżne funsail.pl barki.eu funsail.pl kampery.pl www.ciekaweprezenty.eu imprezy integracyjne imprezy integracyjne jachty24.pl funsail.pl